تولید محتوا بر اساس اصول سئو

تولید محتوا بر اساس اصول سئو برگ برنده ی شما در سئو سایت است. تولید محتوا امتیازهای جلب اطمینان گوگل و جذب مخاطب بیشتر را به شما می بخشد که هردوی این ها به شدت ترافیک ورودی سایت شما را افزایش می دهند. تولید محتوا باید خلاقانه، جذاب و براساس اصول سئو باشد زیرا شما برای جذب نظر بازدید کننده سایت خود تنها چند ثانیه فرصت دارید تا عمیقا در ذهن او بمانید و اثر مثبت و فراموش نشدنی بگذارید، به صورتی که متمایل شود از خدمات شما استفاده کند و یا حتی شما را به دوستان خود معرفی کند.

تولید محتوا پادشاه است زیرا در نهایی ترین مراحل سئو سایت این محتوا است که با مخاطب ارتباط می گیرد. تولید محتوا باید علاوه بر به روز بودن، آنقدر حقیقی باشد و حرفه ای بیان شود که طبع مشکل پسند مخاطب های امروزی را بتواند پاسخ گو باشد. از طرف دیگر تولید محتوا باید بتواند قابلیت رقابت برای اول شدن در بازارهای اقتصادی رقابتی امروزه را داشته باشد.

کلمه کلیدی تولید محتوا براساس اصول سئو را چگونه انتخاب کنم؟

اولین قدم در تولید محتوا براساس اصول سئو سایت این است که بتوانید کلمه کلیدی محتوای خود را در حوزه ی کسب و کار خویش انتخاب نمایید. انتخاب کلمه کلیدی محتوای شما از آن جهت اهمیت بالایی دارد که موثر ترین نکته در جذب ترافیک ورودی سایت و اول شدن تجارت شما است. اگر مخاطب هدف تجارت شما، پر مخاطب ترین کلمه صنعت شما را در موتور جستجو سرچ کند و شما در نتایج نباشید چه اتفاقی می افتد؟! به راحتی مشتری خود را از دست داده اید! بدتر از آن وقتی است که کلمه کلیدی اشتباه انتخاب شود و شما در نتایج حوزه ی کاری دیگری نمایش داده شوید آن وقت نه تنها میزان فروش و ترافیک سایت شما کاهش چشم گیری خواهد داشت بلکه گوگل هم شما را جریمه می کند. در نتیجه شما باید به مواردی که ادامه می گوییم دقت کنید و با کارشناس های سئو مشورت کنید.

  • کلمه کلیدی های مرتبط کسب و کار خود را بیابید

در حوزه کاری که شما مشغول به فعالیت هستید معمولا چنیدن کلید واژه وجود دارد که کلیه خدمات و یا محصولات شما در ارتباط با آن ها می باشند. برای تولید محتوا در سئو باید یک لیست کامل از کلمات که مرتبط با حوزه کاری و سایت شما می باشند تهیه نمایید.

  • کلمه کلیدی هایی که یافتید را الویت بندی کنید

قدم بعدی این است که کلمات مهم تر و کلی تری که سرچ بالایی دارند را شناسایی کنید تا بتوانید برای تولید محتوا اقدام نمایید. در این زمینه کارشناس های سئو انار با مشاوره ۲۴ ساعته آماده راهنمایی و کمک به شما عزیزان هستند.

  • توانایی کلمه کلیدی را با مخاطب بررسی کنید

مشخص نمایید که تا چه میزان مخاطب های هدف شما با کلمه و موضوعات مرتبط با آن کلمه آشنایی دارند. آیا کلمه ای که انتخاب کردید جزو لیست نیازهای مخاطب های شما هست یا خیر؟ از طرفی حواستان باشد کلمه ای که انتخاب می نماید بتواند به خوبی نماینده ی محصولات و خدمات شما باشند.

  • میزان سرچ کلمه کلیدی خود را در گوگل بررسی کنید

اکنون بروید و ببینید رقبایتان چه کلماتی را انتخاب کرده اند و راجب چه مطالبی صحبت کرده اند این بسیار به شما در انتخاب کلمه کلیدی کمک خواهد کرد. شما می توانید با تماس با کارشناس های سئو انار به راحتی با ابزارهای مخصوص سئو سایتی که کارشناس های ما استفاده می کنند بخواهید کلمات شما را در کمترین زمان بیابند و با ارزش ترین آنها را برای تولید محتوا به شما اطلاع دهند.

ویژگی های محتوای خوب و رقابتی چیست؟

محتوای با ارزش حتما باید یکتا، کاملا بر اساس نیازهای مخاطب نوشته شده باشد و با زبان مخاطب هدف خود صحبت کند.

  • به زبان مخاطب خود دقت کنید برای مثال نمی شود محتوا خاص حوزه ای علمی باشد و با زبانی عامی و عاری از سطح علمی آن حوزه صحبت کند و یا بالعکس.
  • محتوای شما باید علاوه بر بهینه سازی برای موتورهای جستجو، نکات ویراستاری را مانند تگ های عنوان و تیتر ها را رعایت کند تا را سر درگم و آشفته نکند.
  • محتوای عالی باید کوتاه اما کامل باشد. حجم زیاد محتوا و زیاد پرداختن به جزئیات حوصله مخاطب را سر می برد.
  • میتوانید از تصاویر مرتبط با محتوای خود برای درک بهتر محتوا بهره ببرید که البته این در رتبه بندی سئو سایت شما هم موثر است.
  • برای آخرین نکته در خدمات سئو تلاش خود را بکنید از خلاقیت خود بهره ببرید تا محتوایی جذاب تولید کنید.

کارشناس های تولید محتواچه کسانی هستند؟

چطور میخواهید وقتی راجب به موضوع محتوا اطلاعی ندارید، محتوای آن را تولید کنید؟! تولید محتوا بدون دارا بودن دانش نسبت به موضوع محتوا، تحقیق و مداومت در کار تولید محتوا به جرئت امکان پذیر نیست. علاوه بر همه این ها کارشناس های تولید محتوا باید همواره به روز باشند چرا که روز به روز تکنولوژی پیشرفت می کند و دنیای صنعت در حال تغییر است حالا در این میان محتواهای قدیمی و تاریخ گذشته دیگر جذابیتی برای مخاطب ندارند و اگر گوگل متوجه شود که محتوای سایت خود را  با توجه به تکنولوژی های جدید به روزرسانی نکرده اید حتی جریمه نیز خواهید شد.

تولید محتوا براساس اصول سئو سایت
میانگین ۵ (۱۰۰%) از ۴ رأی